Aktualności

13.07.2017

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

MPR_BANER_690x381_px

31.05.2015

Nasze gospodarstwo w 2014 roku otrzymało dofinansowanie w ramach unijnego programu ” Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.
Dzięki dotacji udało nam się zmodernizować budynek noclegowy i poszerzyć ofertę turystyczną o nowe  rowery i narty biegowe.
Otrzymane fundusze pozwoliły na zmianę dachu , ocieplenie budynku oraz wymianę elewacji , która utrzymana została w dawnym wiejskim stylu. Z unijnych pieniędzy powstało również łatwo dostępne dla gości pomieszczenie gospodarcze.

 

Modernizacja agroturystyki w ramach Szwajcarskiego programu "Góry świętokrzyskie nasza przyszłość

Modernizacja agroturystyki w ramach szajcarskiego programu "Góry świętokrzyskie nasza przyszłość"

agro_nart3