Aktualności

29.04.2020r

Wizyty w agroturystyce przy zachowaniu reżimu sanitarnego

Od 4 maja br. nasze gospodarstwo agroturystyczne ponownie będzie otwarte dla gości. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, wprowadzamy kilka nowych zasad, które pozwolą nam zachować odpowiedni reżim sanitarnym na terenie naszej posiadłości.

  1. Oferujemy Państwu wynajem całego domku, zamiast pojedynczych pokoi. Chcemy w ten sposób ograniczyć możliwość kontaktu wielu przypadkowych sobie osób.
  2. Nie wynajmujemy domku na potrzeby odbycia kwarantanny domowej.
  3. Zachęcamy, by odwiedzały nas przede wszystkim rodziny i grupy znajomych, które mieszkają ze sobą lub widują się na co dzień. Prosimy o odpowiedzialne podróżowanie i niestwarzanie zagrożenia zarażeniem względem innych osób.
  4. Chcemy tworzyć dla Państwa bezpieczną przestrzeń odpoczynku. Dlatego pomiędzy każdym wynajmem domku wprowadzamy jeden dzień tzw. „kwarantanny technicznej dla pomieszczeń” – będziemy w tym czasie sprzątać domek i dezynfekować miejsca, na których mogą osadzać się wirusy i bakterie.
  5. Nasze domki zostały wyposażone w mydła oraz z płyny do dezynfekcji rąk, z których mogą korzystać goście agroturystyki. Przy każdym ze zlewów umieściliśmy instrukcje dot. poprawnego mycia rąk.

Zapraszamy do odwiedzin!

13.07.2017

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

MPR_BANER_690x381_px

31.05.2015

Nasze gospodarstwo w 2014 roku otrzymało dofinansowanie w ramach unijnego programu ” Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.
Dzięki dotacji udało nam się zmodernizować budynek noclegowy i poszerzyć ofertę turystyczną o nowe  rowery i narty biegowe.
Otrzymane fundusze pozwoliły na zmianę dachu , ocieplenie budynku oraz wymianę elewacji , która utrzymana została w dawnym wiejskim stylu. Z unijnych pieniędzy powstało również łatwo dostępne dla gości pomieszczenie gospodarcze.

 

Modernizacja agroturystyki w ramach Szwajcarskiego programu "Góry świętokrzyskie nasza przyszłość

Modernizacja agroturystyki w ramach szajcarskiego programu "Góry świętokrzyskie nasza przyszłość"

agro_nart3